Vítejte v interaktivním webovém a mobilním katalogu moravských pěstitelů, chovatelů, producentů, řemeslníků, farmářů… Obsahuje pouze moravské prvoproducenty a nabízí autentické lokální moravské potraviny, výrobky a zážitky. 

Když víte přesně, co hledáte, klikněte v záhlaví na lupu a jděte na to.

Ale možná si nejste jistí a raději byste se podívali, jaké produkty u nás máme. V takovém případě můžete buď hledat podle kategorií v Ochutnat a koupit nebo se porozhlédněte po mapě a hledejte podle místa. Stačí jen kliknout.


 

Všechny produkty v tomto nejobsáhlejším internetovém katalogu svého druhu pro vás vyrostly a byly vyrobeny tady na Moravě – v zahradách, sadech, na polích, na dvorech a na pastvinách, v lese, na loukách, v kuchyních a dílnách… Je proto logické, že je jejich nabídka omezená a možnosti plně podléhají střídání ročních období i rozmarům počasí a přírody, stejně jako „náladám“ a kondici zvířat. A stejné je to s typicky moravskými zážitky – i ty jsou vázány na roční období a samozřejmě na tradice.

Ale o to přece jde – ochutnat, vidět a (za)žít autentickou Moravu!

Nechtěli jsme vás nechat čekat, proto jsme spustili interaktiní databázi už nyní, jak jsme slíbili. Ale protože jsou moravských prvoproducentů stovky a nás je jen pár nadšenců, mějte s námi prosím trpělivost – každý den budou přibývat nové záznamy. Co nenajdete dnes, může být na naší mapě (a my věříme, že bude!) třeba za týden.

 

I když se snažíme, neumíme najít úplně každého, kdo má co nabídnout a měl by v databázi být, budeme rádi, když se nám ozvete. Je to jednoduché: stačí kliknout na tlačítko


 

Zatím můžete sledovat naši spanilou moravskou jízdu i na Facebooku